Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkon në 40 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, humb jetën 56 vjeçari

Nga Klodiana 0

Një tjetër person ka humbur jetën ditën e sotme në Greqi duke e çuar në 40 numrin e viktimave në këtë shtet. Mësohet se viktima është një 56 vjeçar i cili ishte i shtruar në një spital në Selanik.

Raportohet se 56-vjeçari fatkeq u shtrua në spital për një javë në Spitalin Hipokrat në Selanik, po duket se nuk ja ka dalë që të mbijetojë.

Ndërkohë deri më tani në Greqi raportohet se janë 1156 persona të konfirmuar me COVID 19.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej