Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkodër/ Sekuestrohen 4 thasë me kanabis në Vermosh (foto)

Nga Skenderi 0

Plolicia e Shkodrës ka sekuestruar 4 thasë dhe një çantë dorë të mushura me kanabis sativa, pesha e së cilave arrinte në 62 kg.  Lënda narkotike u gjend në pikën Kufitare Bashkimi, Vermosh, ku më pas do të trasportohej  drejt Malit të Zi.

Policia bën më dije se në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative është bërë i mundur sekuestrimi i lëndës narkotike.

Forcat blu po vijojnë punën për identifikimim dhe kapjen e autorëve të dyshuar të përfshirë në veprimtarinë kriminale të trafikimit të lëndëve narkotike dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej