Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shkeli urdhrin e gjykatës, arrestohet me biçikletë shqiptari në Itali

Nga Ejona 0

Një shqiptar është arrestuar në Itali, pasi theu urdhrin e gjykatës për “arrest shtëpie”.

36 vjeçari ra në pranga në prill të këtij viti për trafikimin e lëndëve narkotike, ku u kap  me rreth 2 kilogram marijuanë në makinë.

Ndërsa, mbrëmjen e djeshme shqiptari u pikas jashtë shtëpisë së tij teksa largohej me biçikletë.

Sipas mediave fqinje, natën e kaloi në dhomat e kompanisë Novafeltria ku më pas u shoqërua sërish për në shtëpi në pritje të seancës gjyqësore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej