Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr mes dy të rinjve në Durrës, njëri plagoset me kaçavidë

Nga Ejona 0

Një konflikt me armë të ftohta ka ndodhur ditën e sotme pranë pallatit të sportit Ramazan Njala në Durrës.

Mësohet se sherri ka ndodhur mes dy të rinjve, ku për pasojë njëri prej tyre ka mbetur i plagosur me kaçavidë. Raportohet se i plagosuri është dërguar menjëherë në spital, ndërsa autori është arrestuar nga policia.

Ende nuk bëhen me dije emrat e të rinjve dhe gjendja shëndetësore e të plagosurit, ndërkohë janë hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej