Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sherr mes dy shqiptarëve në burgun grek, marrin peng edhe një rojë nate

Nga Ejona 0

Dy të burgosur shqiptarë janë përfshirë mbrëmjen e djeshme në një konflikt të ashpër dhe të gjatë mes tyre në burgun e Koridhalosë.

Njëri prej të burgosurve ka kaluar nga sektori B në sektorin C. Fillimisht është bërë e ditur për rebelim të të burgosurve, mbajtje peng të një roje, ndërsa policia greke ka rrethuar burgun.

Konflikti është mbyllur pas mesnatës, ndërsa nuk bëhet e ditur nëse kishte të plagosur apo identitetet e shqiptarëve të implikuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej