- Advertisement -

TAG

konflikt

Kandidatja e LSI, Elona Guri përfshihet në një konflikt në Durrës, shoqërohet nga policia

Tensionet parazgjedhore zhvendosen në Durrës. Kandidatja e LSI për Durrësin, Elona Guri është konfliktuar mesditën e sotme me një person me iniciale Ç.K. Policia ka...

Plas sherri për vendin e parkimit, i riu acarohet keq dhe qëllon në ajër

U konfliktuan për vendin e parkimit, kapet dhe shoqërohet nga Policia, 18-vjeçari që qëlloi në ajër me një armë të dyshuar zhurmuese. Policia e Kukësit,...

Sherr mes kolegëve në doganën e Sarandës, arresohet 34-vjeçari

Policia e Sarandës ka arrestuar një doganier, pasi ka goditur fizikisht kolegun e tij. Në pranga ka rënë 34-vjeçari I. I., i cili u përfshi...

Konflikti në Lezhë/ 24-vjeçarja tregoi arsyen pse plagosi me thikë të riun

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja në Lezhë, ku një vajzë 24-vjeçare plagosi me thikë të riun, pas një konflikti mes tyre. Ngjarja ka...

“Pse më shikon ashtu”/ Përplasja me armë në Shkodër, arrestohen 3 persona

Mesditën e sotme qyteti i Shkodrës u alarmuar nga disa të shtëna me armë zjarri ndërsa Policia lajmëroi se nuk pati persona të plagosur. Ndërkohë...

Plas sherri në një bilardo në Tiranë, dy të rinj përleshen fizikisht për motive banale (film)

Një sherr banal mes dy të rinjve është rregjistruar ditën e sotme në ambientit e një bilardoje në zonën e Astirit në Tiranë. Mësohet se...

Dy vëllezër plagosin me thikë të riun në Gjirokastër

Një konflikt mes tre personash ka ndodhur gjatë mesnatës në lagjen “18 shtatori” në Gjirokstër. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se se dy vëllezër...

Sherr për motive pronësie mes dy vëllezërve në Kosovë, njëri përfundon i plagosur në spital, tjetri në pranga

Dy vëllezër janë përfshirë në një konflikt të ashpër fizik me njëri tjetrin vëllaun për shkak të një prone. Ngjarja ka ndodhur në Suharekë, ndërsa...

Sherr me disa personave në Bulqizë/ Dhunohen edhe efektivët e policisë, përfundojnë në pranga tre persona

Një sherr mes disa personave ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Bulqizë. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka...

Pamje të rënda, tre djem dhunojnë barbarisht një person në Berat (film)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tre ditë më parë në qytetin e Beratit, ku tre djem tërheqin zvarrë një person në mes të...

Latest news

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (Film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://youtu.be/ZlIMlJ1hhGE

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Evi Kokalari shfaqet krah Berishës: Bashës I ka ngelur në dorë vetëm logo dhe vula, tjerët janë këtu me ne

Evi Kokalari Kjo është arsyeja përse jam këtu. Po përpiqem të fus idetë e partisë Republikane në SHBA tek partia Demokratike shqiptare. E kam vënë...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...
- Advertisement -