Sherr me thika në Durrës, plagoset rëndë një i ri

0
93

Një plagosje me thikë është raportuar në Durrës.
Burime për 27.al, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 17 te qytetit në ambientet e një lokali, ndërsa mësohet se një grup prej tre të rinjsh janë konfliktuar fizikisht dhe me pas kanë qëlluar njërin me thikë.
Policia do të zbardhë detajet përmes një njoftimi zyrtar.