Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sekuestrohen 155 kg hashash në Athinë, arrestohen 3 shqiptarë

Nga Ejona 0

Policia greke ka arrestuar 3 shtetas shqiptarë pasi janë kapur me një sasi të madhe hashash pranë Athinës.

Gjatë një operacioni të madh policor nga seksioni për luftën kundër drogës i Atikës në disa banesa të zonës Exarchia në Athinë, u ndaluan pesë persona, nga të cilët tre u arrestuan.

Mediat greke raportojnë se sasia e madhe e drogës u zbulua nga policia gjatë një kontrolli të bëre në një banesë në rrugën Sp.Trikoupi në Athinë. Policia sekuestroi edhe 11 mijë e 825 euro, një peshore elektronike dhe 6 celularë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej