Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rreshje me rrebesh në Durrës/ Makina përplas motoçikletën, plagoset një person

Nga Ejona 0

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin bregdetar të Durrësit ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Mësohet se një makinë është përplasur me një motorçikletë, ndërsa i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit.

Burimet bëjnë me dije se personi i plagosur, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije është dërguar me urgjencë në spital.

Ndërkohë sa iu përket shkaqeve të aksidentit, mësohet se mund të ketë qenë sasia e madhe e reshjeve që kanë “pushtuar” në orët e pasdites Durrësin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej