Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ronaldinho mund të rikthehet sërish në fushë, zbulohet ekipi i ardhshëm dhe kushti i tij i vetëm

Nga Ejona 0

Ronaldinho mund të kthehet në fushë pas dy vitesh në ekipin e Argjentinës. Mediat portugeze zbulojnë se ka vetëm një kusht për të qenë sërish në lojë dhe e gjitha lidhet me Diego Armando Maradonën.

Ronaldinho dëshiron të punojë me legjendën argjentinase, i cili drejton ekipin Gimnasia La Plata në elitën e futbollit argjentinas. Goal raporton se Gimnasia e kërkoi në vitin 2016, por atëherë nuk u arrit një marrëveshje mes tyre. Rikthimi i Ronaldinhos është një lajm surprizues që mund të kënaqë pafund tifozët e tij, të cilët mund të kenë mundësinë të shohin në fushë një prej lojtarëve më të talentuar në futbollin ndërkombëtar.

Ylli Brazilian vijon të ketë probleme në Paraguaj ku u arrestua dhe qëndroi pas hekurave se po udhëtonte me pasaportë false. 40-vjecari vijon të qëndrojë në arrest shtëpie ne Asuncion, kryeqytetin e Paraguajit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej