Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora uron 12 vjetorin e pavarësisë: Urime Kosova jonë (film)

Nga 27-shi 0

Edhe këtë vit nuk ka munguar urimi i Rita Orës për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përkujdesur që të bëjë urimin e saj për ditën e Pavarësisë së Kosovës, vendit të saj të lindjes.

Rita ka postuar një video nga videoklipi i saj që e ka xhiruar në Prishtinë, atë të këngës “Shine ya light” nga albumi i saj i parë.

Urime Dita e Pavarësisë Kosovë! Urime 12 vjet pavarësi KOSOVA jonë”, fillon ajo urimin në gjuhën angleze, për të vazhduar më pas në shqip.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej