Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rita Ora pas koncertit në Tiranë: S’kam kaluar kurrë më mirë

Nga Media 0

Koncerti i mbrëmshëm në Tiranë ka lënë mbresa të jashtëzakonshme te Rita Ora. Ajo e ka cilësuar si koncertin e saj më të të mirë duke u shprehur se nuk kishte kaluar kurrë më parë më mirë.

“Faleminderit 250 000 vetë që më ndoqën këtë mbrëmje. Ju mund të jeni kudo në botë dhe keni qenë gjithmonë me mua. Faleminderit kryebashkiakut Erion Veliaj dhe sponsorëve. Nuk kam kaluar kurrë më mirë. Pas Tiranës, në Verona”, ka shkruar Rita Ora.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej