Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kaloi Vetting-un, gjyqtarja Marçela Shehu pritet me puthje e lule

Nga Media 0

Gjyqtarja e Gjykatës së Kurbinit, Marçela Shehu, kaloi sot me sukses procesin e Vettingut, pasi rezultoi e pastër nga figura dhe pasuria. Në përfundim të seancës, ku KPK dha vendimin pozitiv për gjyqtaren, ajo është pritur me lule dhe përqafime.

Siç shihet dhe nga fotot, Marçela Shehu është shoqëruar jashtë nga një djalë i vogël dhe një vajzë, që mund të jenë fëmijët e saj, të cilët i dhurojnë puthje dhe lule për këtë fitore.

http://shqiptarja.com/lajm/kaloi-vettingun-gjyqtarja-marela-shehu-pritet-me-puthje-e-lule

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej