Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rezoluta për shkarkimin e Presidentit/ Meta njofton një tjetër konferencë

Nga Klodiana 0

Kuvendi mblidhet sot për një mocion me debat në lidhje me vendimin e Kreut të Shtetit Ilir Meta për të shfuqizuar 30 qershorin si datën e zgjedhjeve vendore, vetë Presidenti njofton një tjetër konferencë.

Zyra e Shtypit të Presidencës njofton se Kreu i Shtetit do të dalë sërish sot në orën 17:00 në një konferencë.  Dalja e tij vjen pas seancës së Kuvendit, gjatë së cilës do të miratohet edhe një rezolutë për shkarkimin e Presidentit.

Njoftimi i plotë

Të nderuar kolegë!

Sot në ora 17:00, konferencë për shtyp në Presidencë.

Ftohet media të jetë e pranishme, edhe me transmetim LIVE!

Ju falëminderit për bashkëpunimin!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej