Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama u drejtohet kuksianëve në Londër: A ia vlen ta humbasësh Anglinë për partinë?

Nga Ejona 0

Në kuadër të fushatës zgjedhore të PS-së, kryeministri Edi Rama ndodhet në qytetin e Kukësit ku po mban një takim elektoral.

Gjatë fjalës së tij, kryeministri i është drejtuar kuksianëve që jetojnë në Londër, duke u shprehur se nuk ia vlen të humbasin Anglinë për partinë dhe për Saliun apo Lulin.

“A ia vlen ta humbush Anglinë për partinë? Për Lulin, Saliun, Mulin? Nuk po vazhdoj me emra më tej. Për këta ja vlen që ju të humbi të drejtën për të ikur në Londër ju? Apo ka nga ata që do vijnë ditën e dielë për të prishur zgjedhjet për këta”, tha Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej