Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama-studentëve: Unë nuk bëj asgjë për ju!

Nga Media 0

Kur do ta bëni vetingun e pedagogëve? Ishte kjo një nga pyetjet që iu bë Ramës gjatë videokonferencës në Facebook.

“Pse ta bëj? Unë nuk bëj asgjë për ju…rrini atje, ose hajdeni këtu. Gjithë trimërinë që tregoni në facebook mbrapa ferrës ta tregoni me një pedagog kur ju detyron t’i blini librin. Jeni më të fortë po tv vini te unë dhe ta luftojmë bashkë atë pedagogun”, iu përgjigj Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej