Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rama nuk premtoi hapje negociatash”, Vasili- Cakajt: Ka festuar e dekoruar ambasadorë

Nga Klodiana 0

Pas deklaratës së ministrit të jashtëm, Gent Cakaj, se në ndryshim nga Zaev, kryemistri Rama nuk ka premtuar hapje negociatash, ka reaguar nënkryetari i LSI, Petrit Vasili.

Përmes një statusi në Facebook, Vasili shprehet se Rama jo vetëm i ka premtuar, por edhe i ka festuar dhe dekoruar.

Postimi i plotë

E ka informuar njeri kete trushkulur qe Edi Rama jo vetem i ka premtuar,por edhe i ka festuar edhe ka dekoruar ambasadoret per hapjen e negociatave.

Apo me sa duket ky eshte shume i lumtur qe negociatat per anetaresim ne BE nuk u hapen dhe ky ne kete menyre i ka realizuar shume detyrat qe i kane dhene per te bere kunder Shqiperise…..

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej