Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama ik!/ Kryeministri premtonte që do ikte, kur t’u vinte njerëzve në majë të hundës me të (film)

Nga 27-shi 0

Jo shumë kohë më parë ishte vetë kryeministri Edi Rama që premtonte se do të ikte, nëse njerëzve u vinte në majë të hundës me të.

Të djelën e dëgjoi stadiumin që oshëtinte me thirrjet “Rama ik!”.

A thua Edi Rama do ta mbaj fjalën? Gjithsesi nuk është hera e parë që raporti i tij me fjalën e dhënë është i brishtë.

Pritet një lëvizje e re rilindase me thirrjet “Rama rri!” .

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej