Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rama ik”/ Korçarët i tregojnë rrugën kryeministrit

Nga Ejona 0

Qytetarët korçarë i kanë transformuar tabelat rrugore në politike, kundër qeverisë Rama.

Rruga “Ramadan Isak” në qytetin e Korçës tashmë quhet “Rama ik”.

Disa qytetarë, mbështetës të opozitës kanë fshirë disa nga shkronjat e rrugës duke lënë emërtimin Rama ik, e cila simbolizon thirjen e opozitës për largimin e kryministrit Rama dhe krijimin e një qeverie tranzitore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej