Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama i përgjigjet Bashës: Unë them atë që më thonë ekspertët, të kontribuojmë për të fituar luftën

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet Lulzim Bashës përsëri për testimet duke i thënë se ai thotë çfarë i thonë ekspertët dhe vetëm i zbaton këshillat e tyre.

Gjithashtu Rama fton sërish Bashën për të kontribuar për ta fituar këtë luftë.

”Më duhet të rikthehem tek një pikë që s’dua të kthehem, tek PD dhe opozitën. Duhet t ‘ja përsëris nuk merret kjo për të bërë opozitë të llojit që edhe ai lloj është skarco por kjo është zgjidhja juaj. Nuk është koha për opozitë. Duke bërë që PD mendon se duhen bërë teste, çfarë është PD, institut i certifikuar nga OBSH. Si mundet të sulmohen ata që punojnë me stresin më të madh, ekspertët e shkëlqyer. Jo more Lulëzim, unë them atë q ëmë thonë ata. Dhe do zbatoj këshillat e tyre dhe strategjinë e testeve nuk e bëj unë por ata. Do ti apo nuk do ti. Do PD apo s’do PD. Kontribuo dhe të kontribuojmë për të fituar këtë luftë. ”- tha Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej