Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rama e ka shitur Çështjen Çame”/ Doda paralajmëron: Do publikojmë shkresa shumë të rënda

Nga Ejona 0

Sekretarja e përgjithshme e PDIU- së Mesila Doda ka hedhur akuza të forta për kryeministrin Edi Rama sa i takon Çështjes Çame.

E ftuar në ABC News, Doda shprehet se kryeministri Rama e ka shitur dhe keqpërdorur Çështjen Çame

Ajo ka paralajmëruar se pas disa ditësh do publikohen shkresa për diçka shumë të rëndë në lidhje me këtë çështje.

“Rama e ka keqpërdoruar çështjen çame. E kemi parë kur dikur ngrinte zërin në mbrojtje të çështjes çame, por e kemi parë sesi e ka shitur dhe ka harruar çështjen çame, ka arritur deri aty sa të heqë nga librat e historisë së çështjes çame. Do keni shkresa pas ca ditës për çështjen çame. Flitet për diçka shumë të rëndë”, deklaroi Doda.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej