Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qeni Pitbull kafshon 58-vjeçarin në Elbasan, ndërron jetë

Nga Media 0

Kafshimi i një qeni i ka marrë jetën një 58-vjeçari nga Elbasani. Rifat Bajrami është kafshuar nga një qen Pitbull para disa ditësh duke i shkaktuar shumë plagë, por në orët e para të kësaj të mërkure ka ndërruar jetë pasi ka pësuar trompozë.

Edhe më herët në qytetin e Elbasanit një grua është sulmuar nga një qen ndërsa po dërgonte mbesën në shkollë, ndërsa rrezikshmëria në rrugët e të gjithë vendit është e dukshme.

Të rinjtë i mbajnë kafshët pa maska dhe i trajnojnë të ndeshen, duke neglizhuar rrezikshmërinë që vjen nga ky trajtim që u bëhet kafshëve. Për t’u pëmrendur janë edhe qentë e rrugës, të cilët në jo pak raste bëhen të rrezikshëm për qytetarët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej