Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qeni leh “Rama ik!”, Edi Rama zihet edhe me qenin (film)

Nga 27-shi 0

Kryeministri Edi Rama ka vizituar paraditën e sotme banorët e prekur nga tërmeti në Kashar. Pas replikave që ka pasur me banorë të ndryshëm, pasi nuk e lejojnë të flasi, së fundmi Ramës ia ndërpesin fjalën edhe qentë e rrugës. Më poshtë shihni reagimin e Ramës, pas të lehurave të qenit me thirrjen “Rama ik!”, sepse kapet edhe me kafshën e gjorë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej