Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëndroi pranë këngëtarit të prekur nga koronavirusi/ Shkëlzen Jetishi mbaron ditët e vetëizolimit (film)

Nga Ejona 0

Këngëtari i njohur kosovar Shkëlzen Jetishi ka publikuar sot një video nga ambientet e jashtme të shtëpisë së tij në Gjakovë, pasi ka përfunduar dhe periudhën e vetëizolimit.

Miq, dashamirë, fansa,

Sot mbarova vetizolimin dhe jam shumë mirë si çdo ditë.

Ju përshendes të gjithëve duke ju kërkuar që të rrini sa më shumë në shtëpitë tuaja.

Do ja dalim! Shkelzen Jetishi”, shkruan këngëtari.

Miq, dashamirë, fansa,Sot mbarova vetizolimin dhe jam shumë mirë si çdo ditë.Ju përshendes të gjithëve duke ju kërkuar që të rrini sa më shumë në shtëpitë tuaja.Do ja dalim!Shkelzen Jetishi

Publiée par Shkelzen Xeni Jetishi sur Mercredi 1 avril 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej