Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëllohet me vezë në mes të rrugës zëvendëskryeministri i Kosovës (film)

Nga 27-shi 0

Është qëlluar me vezë zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, afër godinës së Qeverisë së Kosovës.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si Hoti është sulmuar me vezë nga persona të panjohur, derisa ishte duke ecur në rrugën prapa ndërtesë së Qeverisë së Kosovës, i shoqëruar nga tre persona të tjerë.

“Taksën s’ban me hjek! Taksën s’ban me hjekë!”, dëgjohet të thotë personi, që mendohet se ka hedhur vezët në drejtim të Hotit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej