Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Punon në ministri/ Infektohet me Covid-19 këngëtari shqiptar

Nga Ejona 0

Këngëtari i njohur, njëkohësisht punonjës në Qeverinë e Kosovës Yll Valla, është infektuar me koronavirus.

Mëdohet se Ylli Valla, zyrtar në Ministrinë e Pushtetit Lokal, ka rezultuar pozitiv në testimin e Covid-19.

Kësisoj, një pjesë e madhe e zyrtarëve të MPL-së do të vetizolohen për 14 ditë nëpër shtëpi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej