Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publikimi i përgjimeve, Spiropali: 30 qershori, koha për të fshirë llumin

Nga Klodiana 0

Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar pas publikimit të audio-përgjimeve të publikuara nga gazeta gjermane “Bild”.

Përmes një postimi në “Twitter”, Spiropali tha se ka ardhur koha për të pastruar pisllëkun e hedhur mbi Shqipërinë do të jetë data 30 qershor.

“Njëri i rrjedhur shkruan si vdiq badigardi i KM.Tjetri i akuzuar nuk paraqitet në prokurori.I treti bën cubin si komandant suprem.Ndërsa ajo hedh fall dhe lajmëron kataklizmonë!Koha për ta fshirë llumin e këtij filxhani e lëshuar ujin e drejtësisë mbi këtë pisllëk në 30QERSHOR”-shkruan Spiropali.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej