Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestuesit nga Shkodra: 15 veta pa ndjenja, policia nuk lë ambulancën të kalojë (live)

Nga Ejona 0

Vijon protesta kundër takimin elektoral të kryeministrit Edi Rama në Shkodër.

Ndërkohë ka patur përplasje mes protestuesve dhe forcave të policisë. Qytetarët shkodranë i bëjnë thirrje policisë mos provokojnë dhe mos hedhin lëndë helmuese ndaj tyre.

Ndërkohë njëri nga protestuesit shprehet se 15 qytetarë janë lënduar ndërsa forcat e policisë nuk lejojnë autoambulancat të kalojnë.

LIVE

LIVE – Marshimi qytetar në Shkodër

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Jeudi 20 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej