Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama ik! Përplasje mes protestuesve dhe policisë në Shkodër, disa të lënduar (live)

Nga Ejona 0

Vazhdon të jetë e tensionuar situatanë Shkodër.

Sipas raportimeve nga terreni përplasjet mes qytetarëve dhe policisë kanë qënë të ashpra.

Policia ka shpërndarë në sasi të madhe gaz lotsjellës, duke bërë kështu që të ketë disa të lënduar mes tyre një burrë dhe një grua të moshuar.

Autoambulanca u kanë ardhur në ndihmë qytetarëve të cilët kanë marrë lëndime nga hedhja e spraj dhe gazit lotsjëllës.

Perplasje te forta ne Shkoder mes policise dhe protestuesve, kerkohet anulimi i takimit elektoral te Edi Rames

Perplasje te forta ne Shkoder mes policise dhe protestuesve, kerkohet anulimi i takimit elektoral te Edi Rames

Publiée par SYRI.net sur Jeudi 20 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej