Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta në Shkodër përmes memeve

Nga Media 0

Kjo protestë ka shkëlqyer në çdo detaj. Një unifikim i pazakontë i një mase që nuk ka drejtues por që ndihen njëlloj dhe që kërkojnë të drejtat e tyre. Një nga aspektet më të veçanta dhe të goditura të kësaj proteste kanë qenë memet. Ndiqni protestën në Shkodër përmes memeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej