Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta e opozitës/ Polica merr masa: Kryeministria e rrethuar me gardh metalik dhe e lyer me graso

Nga Klodiana 0

Vetëm pak orë na ndajnë nga protesta e opozitës, Policia e Shtetit ka angazhuar  rreth 1500 efektivë policie në terren. Në gatishmëri janë forcat  “Shqiponjat”, FNSH dhe RENEA.

Godina e Kryeministrisë është e  rrethuar me gardh metalik, si në çdo protestë  dhe shtylla janë lyer me graso.

Mësohet se janë vendosur edhe kamera sigurie shtesë për të patur më të lehtë monitorimin e situatës.

Ndërkohë që PD bëhet me dije se ka kërkuar leje deri në mesnatë për marshimin e protestës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej