- Advertisement -

TAG

FNSH

Droni zbulon parcela me drogë në zonën e Krujës, FNSH e Policia nisen drejt Niklës për…

Policia e Krujës në bashkëpunim me FNSH nga Tirana e Durrësi vijojnë aksionin për zbulimin e parcelave me drogë. Mësohets e gjatë kontrolleve me dronë...

SPAK firmosi, FNSH dhe RENEA në aksion, kush janë 10 të arrestuarit në Bashkinë e Lushnjes

Zbardhen emrat e të arrestuarve nga FNSH dhe RENEA gjatë aksionit në Bashkinë e Lushnjes. Mes tyre është edhe Flamur Peqini, ish-kreu i Inspektoratit të...

Nuk gjetën asgjë, Bardhi përplaset me FNSH në Elbasan: Shkoni kapni bandat atje, jo këtu

Vetëm një orë përpara se Lulzim Basha të mbante mitingun përmbyllës të fushatës në Elbasan, një aksion blic i FNSH-së pasditen e sotme, pranë...

FNSH merr në kontroll aeroportin, anulohen disa fluturime

Puna në aeroportin e Rinasit vijon të jetë e pezulluar, ndërkohë që raportohet se FNSH ndodhen në ambientet e Rinasit. 65 kontrollorët që me tre...

Forca të shumta policie zbarkojnë në Vlorë, kapen disa persona. Kërkohet ndihma e FNSH-së

Policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion mbrëmjen e sotme në fshatrat e Lumit të Vlorës për lëndë narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Burime bëjnë...

Këpucët e policit…!

Nga Anila Hoxha Sa kohë ke pa veshur një palë si këto këpucë i dashur shef? Sa kohë ke pa i numëruar kacidhet e rrogës? Sa kohë...

FNSH e RENEA 74 pika kontrolli në vend, 20 të arrestuar për vepra të ndryshme penale

Vijon në të gjithë vendin zbatimi i detyrave të përcaktuara në Planin e Masave për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale, kapjen e personave...

Situatë e rëndë me krimin, FNSH dhe RENEA blindojnë rrugët

Lidhur me ngjarjet e fundit kriminale të ndodhura në vend, të gjitha drejtoritë vendore të Policisë, Shqiponjat, FNSH-n dhe RENEA janë angazhuar për ruajtjen...

Sekuestrimi i “Ora News”, reagon ashpër Sonila Meço: E disata herë që sekuestrohen mediat ku punoj, jam terrorizuar nga FNSH me armë

Gazetarja e njohur Sonila Meço ka reaguar pas vedimit të SPAK për sekuestrimin e pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi, ndër to edhe “Ora News”,...

Aksioni tek Unaza/ Mbi 300 forca policie zbresin në terren, shemben 6 objekte

Mëngjesin e sotëm në unazën e re në zonën e Astirit, ku ka nisur prishja e objekteve në lotin e dytë që preket nga...

Latest news

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (Film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://youtu.be/ZlIMlJ1hhGE

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Evi Kokalari shfaqet krah Berishës: Bashës I ka ngelur në dorë vetëm logo dhe vula, tjerët janë këtu me ne

Evi Kokalari Kjo është arsyeja përse jam këtu. Po përpiqem të fus idetë e partisë Republikane në SHBA tek partia Demokratike shqiptare. E kam vënë...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...
- Advertisement -