Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta e 13 prillit/ Berisha: Më e madhja që ka parë Shqipëria. Dita dhe nata janë të opozitarëve

Nga Ejona 0

Protesta e 13 prillit do jetë protesta më e madhe që ka parë Shqipëria ndonjëherë. E ftoj kreun e qeverisë të qëndroj në zyrë atë ditë…

Kështu është shprehur ish kryeministri Sali Berisha i ftuar në RTV Ora.

I pyetur nga gazetarja Beti Njuma për orarin e vonë, rreth orës 18:00 të pasdites së kësaj të shtune, Berisha u shpreh se nata dhe dita do të jenë të popullit opozitar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej