Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Elbasan- Tiranë/ Plagosen tre persona, mes tyre nënë e bijë

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Elbasan- Tiranë ku për pasojë janë plagosur tre persona, mes tyre nënë e bijë.

Mësohet se gjatë aksidentit tre automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Dyshohet se shkak është bërë shpejtësia tej normave të lejuara e njërit prej drejtuesve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej