Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prokuroria e Përgjithshme kërkon shkarkimin e kryebashkiakut të PS, Rama bllokon KQZ-në

Nga Ejona 0

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjete sociale ku thuhet se Rama bllokon KQZ në mënyrë që ndalë shkarkimin e kryebashkiakut socialist të Librazhdit, Kastriot Gurra.

Sipas qytetarit, në Komisionin Qendror te Zgjedhjeve ka 3 ditë që ka shkuar një kërkesë nga Prokuroria e Përgjithshme që kërkon shkarkimin e Kryetarit të Bashkisë Librazhd me firmë të Prokurorit Adnan Xholi.

“Edvin Mafia bllokon KQZ për shkarkimin e narkokryetarit monist të Librazhdit”, shkruan Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit.

Në Komisionin Qendror te Zgjedhjeve ka 3 dite qe ka shkuar nje kerkese nga Prokuroria e Përgjithshme qe kerkon shkarkimin e Kryetarit te Bashkise Librazhd me firme te Prokurorit Adnan Xholi.

Por edhe pse ka 3 dite qe ka shkuar kerkesa e prokurorise, ky lajm me urdher te Rames po mbahet i fshehte ne menyre te paprecedente nga veglat e Rilindjes qe kontrollojne KQZ-ne!
Mos po duan ta zhdukin dosjen prandaj po e mbajn te fshehte?!
Publikojeni ju doktor se nuk ka tjeter veç teje tu çjerri masken ketyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej