Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Probleme me gjigantët Facebook, Instagram dhe WhatsApp

Nga Klodiana 0

Teksa flasim, Facebook- u, Instagram- i dhe WhatsApp- i po hasin vështirësi në funksionim. Kështu, mbarë globi ka aktualisht probleme me përdorimin e këtyre rrjeteve sociale, ku sipas website- t, Down Detector, zonat më të prekura nga kaosi teknologjik janë në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA dhe Singapor.

Raportohet se ka patur (dhe ka ende) vështirësi në postimin apo shkarkimin e fotografive nga këto platforma sociale. Dalja jashtë funksionit e gjigantëve Facebook, Instagram dhe WhatsApp ndodhi diku rreth orës 14:50 duke prekur përdorues të Azizë, Amerikës dhe Evropës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej