Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pritje e jashtëzakonshme në Elbasan/ Qindra qytetarë dhe makina mirëpresin Bashën (film)

Nga Ejona 0

Qindra makina dhe qytetarë kanë dalë të presin kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha i cili pas pak do të jetë në një takim në qytetin e Elbasanit.

Në një video live në Facebook, Basha ka shprehur entuziasëm dhe mirënjohje për mbështetjen e qytetarëve.

“Po vazhdojmë rrugen drejt Elbasanit ku më presin me qindra qytetarë.

Vetëm pak ditë para protestës së 2 qershorit në orën 19 në Tiranë. Është një vargan i gjatë makinash që kanë dalë të presin nga autostrada deri nga Bradashesh.

Na presin më qindra qytetarë në Elbasan në takimin e orës 17.00

Karvani i makinave nuk do na e bëjë të lehtë.

Me një entuziazëm të madh ku janë mbërthyer të rinj dhe të moshuar”, thotë Basha në videon live.

Valë shprese dhe energjie para fillimit të takimeve në Elbasan. 🙂 #ShqiperiasiEuropia #2Qershor

Publiée par Lulzim Basha sur Mardi 28 mai 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej