Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pritja që iu bë Ramës dje në Vlorë (film)

Nga Media 0

Edhe pse sot është heshtje zgjedhore, le të kujtojmë për një moment ditën e djeshme nga Vlora, ku kryeministrit Edi Rama i është rezervuar një pritje “madhështore” për mitingun përmbyllës të fushatës për 30 qershorin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej