Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prishtina në kohë paqeje…

Nga Media 0

Tashmë që të dhënat zyrtare kanë konfirmuar nivelin e lartë të ndotjes në Prishtinë, nëpër arkiva kanë nisur  të gjenden imazhe që e dëshmonin qartë këtë fakt.

Fotografia e realizuar më 2 shkurt të vitit 2017, pasqyron më së miri Prishtinën e ndotur.

Kjo fotografi është realizuar nga fotografi i njohur kosovar Hazir Reka pranë stacionit të autobusëve në Obilic.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej