Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prishja e digës së HEC-it në Holtë, Balla i përgjigjet opozitës

Nga Klodiana 0

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka postuar në facebook një video nga prishja e digës së HEC-it pranë kanionit të Holtës.

Balla i kthen përgjigje akuzave të opozitës sipas së cilës investitori i këtij HEC-i, ishte mik i tij.

“Fillon prishja e digës së HEC pranë kanionit të Holtës. Si thanë gojëprishurit e opozitës rrugore dhe organi i tyre zyrtar RD që investitori është mik i Taulant Ballës?!”- shkruan Balla, bashkëngjitur videos në facebook, nga prishja e digës së HEC në kanionin e Holtës.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej