Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti Meta takon Doris Pack: Një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë

Nga Ejona 0

Presidenti Ilir Meta me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një foto në takim me eurodeputeten Doris Pack.

Meta shprehet se Pack është një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë.

Postimi i Ilir Metës:

Kënaqësi të takohesha sot me Doris Pack, një mbështetëse e flaktë e Shqipërisë, e ndershme dhe me integritet, siç duam t’i shohim të gjithë përfaqësuesit europianë. 🇦🇱🇩🇪🇪🇺

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej