Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti Meta takohet sot me ish-Presidentin Nishani dhe me ish-Presidentin Topi

Nga Klodiana 0

Presidenti i vendit Ilir Meta do zhvillojë një takim sot me ish-presidentin Bujar Nishani.

Sipas burimeve takimi do mbahet në orën 12:00 në Presidencë ku do diskutohet për ngërçin në Gjykatën Kushtetuese.

Gjithashtu Meta do zhvillojë edhe një takim me ish-Presidentin Bamir Topi në 18:00 në Presidencë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej