Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti i Francës del në rrugë dhe falenderon qytetarët, ata e duartrokasin nga ballkonet (film)

Nga Ejona 0

Presidenti i Francës Emmanuel Macron ka shpërndarë në profilin e tij një video nga një lagje në periferi të Parisit ku ai ka shkuar personalisht dhe duke ecur në këmbë përshëndet qytetarët që ndodhen në ballkonet e shtëpive të cilët e duartrokasin.

“Faleminderit të gjithëve, këtu në Pantin si kudo në Francë, që shpëtoni jetë duke qëndruar në shtëpi”, shkruan Macron mbi video.

Merci à vous tous, ici à Pantin comme partout en France, de sauver des vies en restant chez vous.

Merci à vous tous, ici à Pantin comme partout en France, de sauver des vies en restant chez vous.

Publiée par Emmanuel Macron sur Mardi 7 avril 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej