Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia zbardh ngjarjen/ Kush është 26-vjeçari që u plagos me plumb në kokë në Tiranë

Nga Ejona 0

Zbardhet ngjarja e plagosjes me armë zjarri në kokë në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë.

I plagosuri i  cili ndodhet në Spitalin Ushtarak në gjendje të rëndë shëndetësore është identifikuar si shtetasi I.,Ç, 26 vjeç,  lindur në Mallakastër e banues në Tiranë.

Ndërkohë në njoftimin e Policisë bëhet me dije se është shpallur në kërkim autori i dyshuar, shtetasi L.V, banues në Tiranë.

“Rreth orës 11.30, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, në një vilë trekatëshe, shtetasi I.Ç ishte duke kryer punime  për kondicionimin e vilës në pronësi të shtetasit B.K.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shtetasi I.Ç, pas një konflikti të çastit me shtetasin L.V,  ky i fundit e ka plagosur në kokë me armë zjarri pistoletë dhe është larguar menjëherë nga vila.”- thuhet ndër të tjera në njoftimin e policisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej