Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia ultimatum protestuesve: Largohuni për 5 minuta! (live)

Nga Klodiana 0

Policia i është drejtuar protestuesve me një tjetër ultimatum: Të lagohen brenda 5 minutash dhe të heqin maskat”.

Por me sa duket thirrjeve nga ana e policisë nuk janë marrë parasysh prej tyre.

Pavarësisht thirrjeve protestuesit i kanë vënë flakën një makine të parkuar në rrugë.

LIVE

LIVE – Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi, për zgjedhje të lira, rend dhe siguri. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë që kemi përballë do të shembet nga themelet! #ShqiperiaSiEuropa

Publiée par Lulzim Basha sur Samedi 13 avril 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej