Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia italiane ndoshta ka arrestuar vrasësin italian të Anxhela Meçanit

Nga admin 0

Sipas medias italiane, policia ka ndaluar mbrëmjen e djeshme një person si të dyshuar për vrasjen e Anxhela Meçanit. Mësohet që ai është njeriu i fundit që ka takuar Anxhela dhe ka gjasa të ketë qenë një një klient nga Cuneo.

Bëhet fjalë për burrë 40 vjeç, ndërsa policia italiane ka sekuestruar edhe makinën re tij.

Zbulimi i tij është bërë pas pamjeve të kamerave të sigurisë të sekuestruara nga policia. Sipas këtyre pamjeve, fillimisht Anxhela Meçani dhe ky njeri janë parë në një park dhe më pas kanë hipur në makinë.

Këto janë çastet e fundit, kur Anxhela është parë në qytet, për t’u gjetur më pas e hedhur në rrugë.

Ende janë enigmë motivet e kësaj vrasje barbare.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej