Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia e lë Fatos Lubonjën në mëshirë të fatit: Agresorin e liruam, se ishte i sëmurë mendor

Nga Klodiana 0

Makina e analistit Fatos Lubonja është sulmuar disa ditë më parë (1 korrik). Sipas policisë së Tiranës, një person i ka thyer xhamin e parë me gurë. Autori A. H. është ndaluar nga policia dhe më pas është liruar, pasi rezulton me probleme të shëndetit mendor.

Policia njofton se autori prej kohësh ka qenë problematik në zonën ku banon analisti i njohur, ndërsa edhe më herët nuk kanë munguar “sulmet” ndaj Fatos Lubonjës.

Analisti nuk ka denoncuar kurrë në polici, duke qenë se njihet si person me probleme të shëndetit mendor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej