Policia aksion në Elbasan, kontrolle në magazina, servise e varreza makinash

0
234

Policia ka zhvilluar një aksion në Elbasan, duke kryer kontrolle në magazina, servise dhe varreza makinash.

Fokusi i  kontrolleve ka qenë kapja e lëndëve narkotike.

Aksioni i policisë është zhvilluar në fshatin Karakullak, njësia administrative Bradashesh, pikërisht në zonën ku u bë modifikimi i furgonit që përdoren grabitësit e Rinasit.

Ende nuk dihet nëse aksioni i policisë ka lidhje me ngjarjen e Rinasit.

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.