Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Polici” i Portokallisë infektohet me koronavirus

Nga 27-shi 0

Aktori i humorit në spektaklin “Portokalli” është infektuar me COVID-19.
Burimet bëjnë me dije se Florian Binaj ka dalë pozitiv në testin e koronavirusit dhe e gjithë trupa e “Portokalli” i është nënshtruar testit.
Mësohet se para 10 ditësh, aktori Binaj ka qenë për rafting në Përmet, Glikotë dhe Vjosë ku dhe mund të jetë infektuar.
Rasti i aktorit përfshihet edhe në përditësimin e ditës së sotme nga Ministria e Shëndetësisë që konfirmoi 66 raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit.

/Albeu/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej