Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plagosi me mjete prerëse të riun në Tiranë, arrestohet 18 vjeçari

Nga Ejona 0

Ka rënë në pranga autori i plagosjes me mjete prerëse të 23 vjeçarit në Tiranë. Policia e Tiranës arrestoi shtetasin L. H.,18 vjeç banues në Tiranë.
Kujtojmë që mbrëmjen e kaluar në rrugën “Besim Alla” ai është konfliktuar me L.T, 23 vjeç, të cilin e ka goditur me thikë, duke i shkaktuar plagë të rënda.
I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve dhe mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej